Aikataulu 1.1. – 31.5.2019

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

07:00 Hurrikaani 7:30 – 8:30 Yksityistunti Koulutus ja tapahtumat
08:00 urheilijat

9.00-11.00

urheilijat

9.00-11.00

urheilijat

9.00-11.00

 

urheilijat

9.00-11.00

urheilijat

9.00-11.00

11:00 Urheilijat  Pro 11-13 Urheilijat  Pro 11-13 Urheilijat  Pro 11-13 Urheilijat  Pro 11-13 Urheilijat  Pro 11-13
12:00
13:00 Vastavoima Äidit 13-14 Koulutus ja tapahtumat
14:00 Omatoimi Omatoimi Omatoimi
15:00 omatoimi
16:00 Voima 1 Hurrikaani Hurrikaani  Voima 2  

Omatoimi

16:30 Peruskurssi
17:00 Hurrikaani Voima 1 Jooga 17:30

(EI OMATOIMI

HARJOITTELUA!)

Voima 2 Hurrikaani Hurrikaani
17:30 Omatoimi
18:00 Peruskurssi Hurrikaani Hurrikaani Omatoimi Hurrikaani
19:00 Vastavoima Boxing 19-20.30 Vastavoima
19-20.30
Vastavoima 19-20.30 Omatoimi
20:45 Omatoimi Omatoimi Omatoimi Omatoimi Omatoimi Omatoimi
– 23:00 Omatoimi

Aikataulu on voimassa 1.5.-30.6.19 TFW Turku pidättää oikeudet muutoksiin.

Päivitetty aikataulu löytyy aina WODconnect palvelusta, WODconnect aikataulujen mukaan on aina ohjatut tunnit. Joukkue tunnit ovat varattuja yksityistunteja jolloin omatoimiharjoittelu on rajattua.

Tuntikuvauksiin voi tutustua tarkemmin täällä. Omatoimi-tunnit on varattu itsenäiseen harjoitteluun. Muina aikoina salilla saa harjoitella vapaasti, jos kalenterissa ei ole merkintää.

Yksithyistunnit ovat tunteja, jolloin salilla on urheilijoita. Salilla omatoiminen harjoittelua on tällöin rajattua.

Muistathan ilmoittautua ohjatuille tunneille WODconnect -palvelussa. Salilta on poistuttava klo 23:00 mennessä.

Ilmoittautuminen on sitova, mutta sen voi peruuttaa 3 tuntia ennen treenin alkamista. Peruuttamattomasta tuntivarauksesta seuraa 10 € sakkomaksu (laskutetaan WODconnectin kautta). Sakon voi välttää esittämällä lääkärintodistuksen.

OTA ENSIMMÄINEN ASKEL SOTURIN ELÄMÄÄN!

 Varaa paikkasi ilmaiseen TFW Turku testituntiin täältä »